+48 22 846 21 00
Kursy
zawodowe
Nitkowanie Brwi
Opis
kursu
O kursie


Nitkowanie to najnowsza technika depilacji za pomocą bawełnianej nici. W SELECT uczymy nie odpowiedniego wykonania nitkowania, ale również, a może przede wszystkim, wysokiej klasy obsługi klientki. Nasze trzynastoletnie doświadczenie pokazuje nam, że to właśnie wysokie kwalifikacje połączone z troskliwym i wyrozumiałym podejściem są źródłem sukcesu w branży beauty. Indywidualne stanowiska i dostarczone materiały edukacyjne wspierają proces szkolenia na wyższy poziom.

Cena/czas trwania
aktualna cena
599zł
najbliższy termin
---
czas trwania kursu
--- godz.
Szczegóły
kursu
Program

Dla wszystkich zainteresowanych zdobyciem nowych umiejętności z zakresu usuwania zbędnego owłosienia metodą nitkowania. Nitkowanie polecane jest zwłaszcza do depilacji twarzy oraz regulacji brwi, przy czym długość włosa pozostaje bez znaczenia, gdyż nić chwyta i wyrywa zarówno dłuższe jak i bardzo krótkie włoski.

Zapewniamy:

– kameralną grupę,
– interesujące i bogate merytorycznie spotkanie,
– miłą atmosferę,
– pokaz na zorganizowanych przez Szkołę modelkach,
– certyfikat,
– zajęcia głównie praktyczne,
– kawę i herbatę bez ograniczeń,
– nici do depilacji, gdzie każda szpulka zawiera 300 m nici, które nasączone są środkiem antybakteryjnym, gładkie i chwytają wszystkie, nawet najdelikatniejsze włoski. Nici do depilacji są znane i używane na całym świecie.

Czytaj więcej

Kto uczy
Nitkowanie brwi
Prowadzący kurs