Kurs wizażu

 O kursieOtrzymujesz dyplom

Europejska Szkoła Stylizacji SELECT jako jedna z nielicznych w Polsce oferuje po zakończonym szkoleniu zaświadczenie na druku szkolnym, a także własne, autorskie  dyplomy, dzięki którym absolwenci poza ogromem zdobytej wiedzy, nabywają możliwość zaprezentowania aż 3 dokumentów poświadczających ukończenie elitarnego kursu wizażu.

stanowisko pracy w trakcie trwania kursu wizażustanowisko pracy w trakcie trwania kursu wizażu

Stanowisko pracy

Będziesz pracować na samodzielnym stanowisku wyposażonym w komplet podstawowych akcesoriów do nauki zawodu wizażysty, kufer z kosmetykami oraz profesjonalne oświetlenie miejsca nauki.

Zapewniamy pomoce naukowe

W trakcie trwania kursu wizażu, otrzymasz do dyspozycji konspekt do nauki zawodu do domu w formie elektronicznej. Wiadomości w nim zawarte to kompendium wiedzy umożliwiające odpowiednie przygotowanie się do egzaminu końcowego.

W sali wykładowej skorzystasz z literatury fachowej, polskiej i zagranicznej oraz materiałów edukacyjnych przydatnych podczas zajęć wizażu.

Czytaj więcej
w trakcie trwania kursu wizażu pracujesz z profesjonalnymi kosmetykamiw trakcie trwania kursu wizażu pracujesz z profesjonalnymi kosmetykami

Pracujesz z profesjonalnymi kosmetykami

Europejska Szkoła Stylizacji SELECT stawia na jakość materiałów i akcesoriów na których pracujecie. Dlatego od wielu lat naszymi partnerami są duże koncerny kosmetyczne, które wspierają Szkołę profesjonalnymi liniami kosmetyków i dostarczają na bieżąco sprawdzone pozycje kosmetyki kolorowej.

Tylko taka współpraca pozwala na przedstawianie przyszłym makijażystom odpowiednio skomponowanego wachlarza możliwości i trendów i wyeliminowania ewentualnych zbędnych pozycji w kompletowaniu warsztatów pracy.

Czytaj więcej
w trakcie kursu wizażu uczymy także multimedialniew trakcie kursu wizażu uczymy także multimedialnie

Uczymy multimedialnie

W celu lepszego zrozumienia materiału, w trakcie trwania kursu wizażysty, część zajęć teoretycznych jest prezentowana w formie pokazu multimedialnego. Treści zawarte w prezentacjach są doskonałym uzupełnieniem nabywanych umiejętności.

pod koniec kursu wizażu spodziewaj się egzaminupod koniec kursu wizażu spodziewaj się egzaminu

Testy i egzaminy

Dbając o jak najlepszą jakość edukacji po wybranych zajęciach teoretycznych nasi wykładowcy weryfikują nabytą wiedzę przy pomocy testów i egzaminów.

odbędziesz w trakcie kursu wizażu praktyki zawodoweodbędziesz w trakcie kursu wizażu praktyki zawodowe

Praktyki zawodowe

Szkoła SELECT zapraszana jest i uczestniczy w licznych pokazach i szkoleniach wizażu. Bardzo często do współpracy w takich eventach zapraszamy najbardziej uzdolnionych absolwentów Szkoły. Jeżeli masz talent - masz szansę zaistnieć na rynku branżowym w pokazach największych marek takich jak Soraya czy poznać kulisy pracy z Edytą Górniak.

wzbogać portfolio na kursie wizażuwzbogać portfolio na kursie wizażu

Sesja zdję™ciowa do portfolio (dotyczy kursu dziennego)

Kursy wizażu wzbogacone są sesją zdjęciową podczas której macie możliwość zdobycia wiedzy na temat makijażu fotograficznego oraz poznania specyfiki pracy na planie zdjęciowym. Takie doświadczenie to doskonała okazja ku temu, żeby zacząć budować swoje zawodowe portfolio wizażysty.

Przecież od zawsze chociaż na chwilę marzyliśmy żeby znaleźć się w obiektywach aparatów i stanąć twarzą w twarz z profesjonalnym fotografem sesyjnym. Takie zajęcia to możliwość odkrycia w samym sobie czegoś nowego i jeszcze bardziej wyjątkowego.

Czytaj więcej

Imienne wizytówki

Jako jedyna Szkoła wizażu i stylizacji w Polsce oferujemy absolwentom kursu imienne wizytówki (w wersji elektronicznej). Wizytówki przygotowywane są na profesjonalnych matrycach i w pierwszych dniach pracy absolwenta Szkoły stanowią doskonały wręcz element wspomagający w kontaktach z przyszłymi klientami. Na dobre imię i nazwisko wizażysty należy pracować już od pierwszego dnia po zakończonych działaniach szkoleniowych.

dostaniesz rabat na zakupy na kursie wizażudostaniesz rabat na zakupy na kursie wizażu

Zakupy z rabatami

Wszystkie osoby uczestniczące w kursie wizażu mogą skorzystać z rabatów wynegocjowanych przez Szkołę. Marki kosmetyczne udzielają rabatów w różny sposób. Jedne utrzymują stałą zniżkę na zakupy, jeszcze inne udzielają bonifikaty w wybranym dniu szkolenia tzw.  zewnętrznego.

Szczegółowych informacji zawsze udzielą osoby prowadzące zajęcia lub sekretariat Szkoły. Oto wybrane marki kosmetyczne udzielające rabatów: MAC, Bikor, Rouge Bunny Rouge, APC, i wiele innych.

Czytaj więcej
wypełnij ankiete zadowolenia ucznia na kursie wizażuwypełnij ankiete zadowolenia ucznia na kursie wizażu

Ankieta satysfakcji uczestnika szkolenia

Po zakończeniu kursu wizażu otrzymujecie do wypełnienia ankietę w której oceniacie poziom nauczania w Szkole. Dzięki ankietom możemy na bieżąco modyfikować nasz system edukacji i zmieniać się wyłącznie dla Was.

zobacz z kim współpracujemy kurs wizażuzobacz z kim współpracujemy kurs wizażu

Współ‚pracujemy z najlepszymi

Budowanie pozycji marki w świadomości klienta to proces bardzo długi i wymagający niezwykłej wręcz precyzji w działaniu. Tylko najlepsi gwarantują profesjonalną obsługę, rzetelność i uczciwość we wzajemnych relacjach biznesowych. W ręce naszych wizażystów oraz absolwentów oddały swoich podopiecznych firmy:

Johson&Johnson, Janssen Cilag, Dtx Music, Fiat, Zara, Aig Poland, Grupa Metro właściciel sieci handlowej Real, Soraya, Mollon Cosmetics, ale również instytucje samorządowe i regionalne takie jak: Prezydenci i Burmistrzowie oraz Wójtowie wielu polskich miast i powiatów, Powiatowe Urzędy Pracy, Agendy Rządowe i jeszcze wiele innych. Wszystkim z całego serca serdecznie dziękujemy. Praca z Państwem była i jest dla nas zawsze ogromnym zaszczytem i przyjemnością.

Czytaj więcej
Zapytaj o kurs

Zapytaj o kurs


AKTUALNE
PROMOCJE


pełna oferta szkoły jest dostępna
na dużych monitorach

Wizaż

(kurs dzienny)


1999zł

+ pakiet korzyści


2999zł

cena regularna


06.06.2016 - 24.06.2016

oszczędzasz 1099zł


ZADZWOŃ TERAZ:
22 846 21 00


ZAPYTAJ O KURS


Wizaż

(kurs weekendowy)


1799zł

+ pakiet korzyści


2999zł

cena regularna


11.06.2016 - 17.07.2016

oszczędzasz 1099zł


ZADZWOŃ TERAZ:
22 846 21 00


ZAPYTAJ O KURS


Fryzjerstwo

(kurs dzienny)


2299zł

+ pakiet korzyści


3299zł

cena regularnaoszczędzasz 1620zł


ZADZWOŃ TERAZ:
22 846 21 00


ZAPYTAJ O KURS


Fryzjerstwo

(kurs weekendowy)


2299zł

+ pakiet korzyści


3299zł

cena regularna


04.06.2016 - 17.07.2016

oszczędzasz 1520zł


ZADZWOŃ TERAZ:
22 846 21 00


ZAPYTAJ O KURS


Paznokcie

(kurs dzienny)


1699zł

+ pakiet korzyści


1899zł

cena regularna


09.05.2016 - 19.05.2016

oszczędzasz 575zł


ZADZWOŃ TERAZ:
22 846 21 00


ZAPYTAJ O KURS


Paznokcie

(kurs weekendowy)


1699zł

+ pakiet korzyści


1899zł

cena regularna


11.06.2016-03.07.2016

oszczędzasz 575zł


ZADZWOŃ TERAZ:
22 846 21 00


ZAPYTAJ O KURS


Secret Lashes

VOLUME RUSSIAN STYLE990zł

szkolenie indywidualne


690zł