+48 508 432 032
Instuktorzy
szkoły
Patrycja Zielińska

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Kosmetycznej tytuł Technik Usług Kosmetycznych. Pasjonatka stylizacji rzęs oraz certyfikowana stylistka brwi. Od 2008r trenerka przedłużania rzęs i stylizacji brwi w Europejskiej Szkole Stylizacji Select. Była pierwszą instruktorką marki Lash Perfect of England w Warszawie . Od 2010r. certyfikowana instruktorka marki Secret Lashes z ukończonym pakietem kompleksowych szkoleń instruktorskich. Swoje doświadczenie opiera przede wszystkim na podnoszeniu kwalifikacji uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych szkoleniach branżowych. Laureatka konkursów i mistrzostw.
Jest w czołówce zdecydowanie najbardziej doświadczonych instruktorów w kraju. Swoją wiedzę w teorii i praktyce przekazuje na szkoleniach podstawowych i zaawansowanych z przedłużania rzęs i rekonstrukcji brwi. Posiada również doświadczenie w nitkowaniu brwi oraz microbladingu.
Jej przyjazne usposobienie, otwartość i cierpliwość są istotnym uzupełnieniem profesjonalnych szkoleń i treningów. Jako instruktor jest wymagająca wiedząc że tylko wysoka jakość przekazywanych treści zajęć i ich metodyka pozwolą na odnoszenie sukcesów przez osoby szkolone

Poznaj pozostałych

Paulina Piersa
Ekaterina Lukashova
Kenzo
Wiktoria Gajewska
Piotr Furtak